September '21

Mo Tu We Th Fr Sa Su
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Full calendar >
Concerts filter
Koncerty symfoniczne-en
Koncerty muzyki kameralnej-en
Metropolitan Opera live-en
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresyjne-en
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Concert ArchiveArchive

Kwartludium w krainie czarów - warsztaty dla dzieci i rodziców - grupa 4-8

Pawel Nowicki photo by Grzegorz Mart thank to Warsaw Autumn 6 December 2014, 11.00 Buy tickets > Ceny biletów: 22 PLN dziecko z jednym opiekunem, 12 PLN dla kolejnego dziecka

To warsztaty dla dzieci i rodziców, na które zapraszamy 6 grudnia 2014 r. Zespół „Kwartludium” – skrzypaczka Dagna Sadkowska, klarnecista Michał Górczyński, perkusista Paweł Nowicki i pianista Piotr Nowicki – jest uznanym interpretatorem utworów współczesnych, zwłaszcza kompozytorów polskich. Tym razem młodzi wykonawcy postanowili stworzyć program dla młodych słuchaczy, by przekonać ich i ich rodziców, że muzyka współczesna wcale nie musi być trudna i niezrozumiała. Warsztat „Kwartludium w krainie czarów” po raz pierwszy był zaprezentowany na Małej Warszawskiej Jesieni w 2013 roku.

Program ma formę warsztatu interaktywnego z elementami koncertu dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Artyści o swoim pomyśle mówią tak: „W krainie muzycznych czarów spotkamy niezwykłą muzykę napisaną przez współczesnych kompozytorów polskich i zagranicznych. Przejdziemy na druga stronę lustra – w świat inspiracji i wyobraźni twórców muzyki. Posłuchamy fragmentów utworów śledząc ruchy planet, chodząc po piasku, zaglądając w sekretny świat dzieciństwa kompozytorów, jak do zaczarowanego pudełeczka. Pytanie tylko, co na to Królik?”.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz programu New Music New Audiences UE

 

 

 

Concert ArchiveArchive

Webpage of Arthur Rubinstein Philharmonic Orchestra of Lodz was completed in the framework of the project titled: “LP 100. Centennial and modern Lodz Philharmonic as a regional trademark” financed by European Union funds European Regional Development Fund and the state budget.