Sierpień '18

Koncert "Percussion Studio" z cyklu "Młodzi w Łodzi"

28 lutego 2006, 19.00

Małgorzata Matusewicz, Piotr Musiał, Magdalena Kowalczyk - marimby, Urszula Bereźnicka-Pniak - timpani– instrumenty perkusyjne, Anna Purta (sopran), Studenci Katedry Instrumentów Dętych, Perkusji i Akordeonu

Zespół perkusyjny w składzie: Łukasz Lach, Michał Matczak, Bartłomiej Królikowski, Łukasz Warenica, Małgorzata Matusewicz, Magdalena Kowalczyk, Piotr Musiał

Ruch sceniczny: Kazimierz Knol, tańczą studentki wydziału rytmiki AM w Łodzi

Ilustracja wizualna: Eryk Hildebrand

Kierownictwo muzyczne: Piotr Pniak, Urszula Bereźnicka-Pniak

Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa prac dyplomowych studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi: Katarzyny Dąbrowskiej oraz Sławomira Warmbiera z pracowni prof. Romany Hałat (Wydział Edukacji Wizualnej) oraz grafik Pani Janiny Piechowicz.

Rüdiger Pawassar - Sculpture 3

John Thrower - Just one world na dwie marimby i sopran