Kontakt

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

ul. Narutowicza 20/22

90-135 Łódź

NIP: 724-00-05-070

email: filharmonia@filharmonia.lodz.pl

 

 

KASA BILETOWA:

czynna:

- poniedziałki, środy, czwartki w godzinach: 10.00 - 18.00

- wtorki, piątki w godzinach: 10:00 - 20:00

- godzinę przed każdym koncertem

- podczas pierwszej przerwy w koncercie

tel: 42  664 79 79

email: bilety@filharmonia.lodz.pl

BIURO OBSŁUGI SŁUCHACZA

Sylwia Lewicka:

sylwia.lewicka@filharmonia.lodz.pl

42  664 79 99

SEKRETARIAT:

sekretariat@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 18

fax:  42 664 79 70

PORTIERNIA

42 664 79 10

DYREKTOR NACZELNY / DYREKTOR FESTIWALU „KOLORY POLSKI”

Tomasz Bęben:

sekretariat@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 18

ZASTĘPCA DYREKTORA

Marzena Wiśniak:

marzena.wisniak@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 18

KIEROWNIK DZIAŁU INFRASTRUKTURY (WYNAJMY)

Elżbieta Latek:

elzbieta.latek@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 50

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Maria Opłatek:

maria.oplatek@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 31

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Katarzyna Krawczyk:

katarzyna.krawczyk@filharmonia.lodz.pl

KIEROWNIK DZIAŁU ROZWOJU I REKLAMY

Agnieszka Łuczak:

agnieszka.luczak@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 66

693 380 085

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO

Jadwiga Danych:

j.danych@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 30

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-REMONTOWEGO

Iwona Miśkiewicz:

i.miskiewicz@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 60

SPECJALISTA DS. PRACOWNICZYCH

Grażyna Turkowska:

g.turkowska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 33

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH ORAZ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Katarzyna Pasek:

k.pasek@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 32

KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACYJNO-PROGRAMOWEGO / KIEROWNIK BIURA FESTIWALU „KOLORY POLSKI”

Ewa Truszkowska:

e.truszkowska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 61

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-PROGRAMOWY  / KOORDYNACJA ARTYSTYCZNA FESTIWALU „KOLORY POLSKI”

Małgorzata Kaczmarek:

m.kaczmarek@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 97

 

Dominika Jakubowska:

d.jakubowska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 97

WYDAWNICTWA

Joanna Więckowska:

joanna.wieckowska@filharmonia.lodz.pl
42 664 79 76

ODKRYWCY MUZYKI, BABY BOOM BUM, FILHARMONIA: O CO TYLE HAŁASU?!

Dominika Jakubowska:

d.jakubowska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 97

ARCHIWUM

Bożena Pellowska-Chudobińska:

b.pellowska.chudobinska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 53

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.