Maj '18

Zobacz cały kalendarz >

METROPOLITAN OPERA LIVE

Możliwość obcowania ze sztuką operową w najlepszym światowym wykonaniu dają Państwu transmisje przedstawień z nowojorskiego teatru „The Met: Live in HD”. Bez konieczności długich i męczących podróży, za kwotę znacznie niższą niż bilet do The Metropolitan Opera  można w czasie rzeczywistym posłuchać i obejrzeć spektakle wystawiane na amerykańskiej scenie.

Obecnie widzowie oglądający transmisje pod szyldem „The Metropolitan Opera: Live in HD” współtworzą wielotysięczną publiczność w ponad 60 krajach świata. Sztuką w mistrzowskim wykonaniu wszyscy melomani rozkoszują się w tym samym czasie.

PLAN TRANSMISJI W SEZONIE 2017/2018

Sprzedaż karnetów MET HD na sezon 2017/18 trwa w kasie biletowej FŁ oraz online.

Ceny biletów i karnetów pozostają bez zmian: pojedyncze bilety w cenie 80 PLN (I strefa), 60 PLN (II strefa), 40 PLN (III strefa), bilety w karnecie z 40-procentowym upustem (48 PLN w I strefie, 36 PLN w II strefie).

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.