Lipiec '18

Koncert muzyki współczesnej z cyklu „contem.ucha”

2 lutego 2010, 19.00

Kwartet Olgi Szwajgier:
Olga Szwajgier – sopran
Kazimierz Pyzik – kontrabas
Sławomir Zubrzycki – fortepian
Mariusz Czarnecki – instrumenty perkusyjne

Olga Szwajgier - „Dziękczynienie” na głos, kontrabas, perkusję i fortepian (tekst: O. Szwajgier)

Kazimierz Pyzik - „Jasny wybór” na głos, kontrabas, perkusję i fortepian (tekst: O. Szwajgier)

Sławomir Zubrzycki - „O zmierzchu i o poranku” na głos, kontrabas, perkusję i fortepian (tekst: O. Szwajgier)

Mariusz Czarnecki - „Posag” na głos, kontrabas, perkusję i fortepian (tekst: O. Szwajgier)

Bogusław Schaeffer - „Non stop” na fortepian

Kazimierz Pyzik - „Nieunikniony” na głos i kontrabas (tekst: O. Szwajgier)

Sławomir Zubrzycki - „Szałwia” na głos, perkusję i fortepian (tekst: O. Szwajgier)

Mariusz Czarnecki - „Możliwe” na głos, kontrabas, perkusję i fortepian (tekst: O. Szwajgier)

Olga Szwajgier - „Cuda” na głos, kontrabas, perkusję i fortepian (tekst: O. Szwajgier)