Lipiec '18

Koncert muzyki kameralnej - Przeboje „Dudusia”

6 grudnia 2015, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 48-34 PLN, ulgowy 36-24 PLN

W programie piosenki Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza: „Jeszcze w zielone gramy”, „Zakochani są wśród nas”, „Wyrzeźbiłem twoją twarz w powietrzu”, „La valse du mal”, „Miłość złe humory ma”, Nie bądź taki Szybki Bill”, „Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia", „Łagodnie płynę w Twych ramionach”, motywy muzyczne z seriali „Wojna Domowa”, „Podróż za jeden uśmiech”, „Poszukiwany, poszukiwana", „Czterdziestolatek”

Katarzyna Dąbrowska – śpiew

Apertus Quartet w składzie:
Marta Kalińska-Strasińska – skrzypce, Paulina Wielgosińska – skrzypce, Małgorzata Sowierka-Chmiel – altówka, Maria Katarzyna Filipiak – wiolonczela

Bartosz Stępień – kontrabas
Radek Bolewski – perkusja