Wrzesień '18

Koncert dyplomantów Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

1 czerwca 2010, 18.00

Michał Barański – bas-baryton, Mateusz Cieślak – bas, Piotr Cłapiński – fortepian, Grzegorz Dębski – trąbka, Zofia Halladin – altówka, Justyna Herc – obój, Rafał Hołub – fortepian, Anna Jasińska – flet, Anna Kędzia – altówka, Dorota Panek – sopran

Dorota Brolik, Andrzej Guz, Marcin Kawczyński, Anna Liszewska, Adam Manijak, Joanna Morycińska, Małgorzata Zajączkowska fortepian (akompaniament)

Ernest Bloch - Suita hebrajska

Antal Doráti - Duo Concertante

Jacques Offenbach - Aria Olimpii z opery „Opowieści Hoffmanna” („Les Contes d’Hoffmann”)

Leonard Bernstein - Aria Kunegundy „Glitter and Be Gay” z opery „Kandyd” (“Candide”)

Jeanin Rueff - Sonatina na trąbkę i fortepian

Johannes Brahms - Sonata na skrzypce i fortepian G-dur op. 78 w oprac. na altówkę

Georges Bizet - Aria Ralpha „Quand la famme de l’amour…” z opery „Piękne dziewczę z Perth” ( „La jolie fille de Perth”)

Fryderyk Chopin - Pieśń „Precz z moich oczu” (tekst: Adam Mickiewicz)

Fryderyk Chopin - Ballada F-dur op. 38

Ferenc Liszt - Etiuda a-moll nr 2 wg Paganiniego

Roman Statkowski - Preludium h-moll op. 37 nr 6

Mike Mower - „Sonata Latino” na flet i fortepian

Siergiej Rachmaninow - Cavatina Aleko z opery „Aleko”

Stanisław Moniuszko - Pieśń „Stary kapral” (tekst: Władysław Syrokomla na podst. Pierre’a Jeana de Béranger)

Ludwig van Beethoven - Sonata fortepianowa Fis-dur op. 78

Juliusz Zarębski - „Les roses et les épines” op. 13 nr 2