Sierpień '18

Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska

26 lutego 2016, 19.00 Ceny biletów: od 150 PLN do 270 PLN (adresy miejsc, w których można zakupić bilety, w opisie wydarzenia)Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska

Koncerty Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska to niesamowita dawka potężnej energii wytworzonej przez mocne, muzyczne osobowości.

Na Państwa oczach Justyna przeobrazi się w cygańską famme fatale, która zabierze Państwa do zaczarowanej wioski dźwięków i kolorów.

Ponad 20 osób na scenie, niesamowity głos, gra świateł, dziki taniec, bajeczna scenografia - przeniosą Państwa w świat niekończącej się zabawy i muzyki.

Bilety:

www.royalconcert.pl