Sierpień '18

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Eksperymenty na głos i instrumenty - Dzień dziecka w Filharmonii Łódzkiej

1 czerwca 2015, 18.00 Kup bilet >Ceny biletów: 5 PLN

g. 17.00 Navicula - warsztaty „Inaczej widzę, słyszę i czuję, ale… próbuję”

Warsztaty umożliwią wejście na chwilę w rolę dziecka z autyzmem i poczucie „na własnej skórze”,  jak bardzo problemy sensoryczne, z którymi boryka się ono na co dzień, zmieniają jego odbiór bodźców ze świata zewnętrznego i jak trudno mu  w związku z tym funkcjonować.  Pod hasłem „Alternatywne formy komunikacji” uczestnicy będą mieli okazję poznać inne formy komunikacji niż mowa. Obejrzą różnego rodzaju narzędzia pozwalające  na tworzenie komunikatów za pomocą symboli.

 

g. 18.00 koncert Eksperymenty na głosy i instrumenty

Interaktywny koncert o charakterze parateatralnym. Wykonawcy wystąpią...  w kostiumach naukowców! Dzieci będą aktywnie uczestniczyć w eksperymentach z instrumentami i obrazkami. Wystąpią zespół Kwartludium i beat-boxer Patryk „Tik Tak” Matela. Koncert poprowadzi Malina Sarnowska.

 

Wykonawcy:

Zespół Kwartludium
Patryk „Tik Tak” Matela

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Q
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.