Sierpień '18

Eksperymenty na głos i instrumenty - Dzień dziecka w Filharmonii Łódzkiej

1 czerwca 2015, 18.00 Kup bilet >Ceny biletów: 5 PLN

g. 17.00 Navicula - warsztaty „Inaczej widzę, słyszę i czuję, ale… próbuję”

Warsztaty umożliwią wejście na chwilę w rolę dziecka z autyzmem i poczucie „na własnej skórze”,  jak bardzo problemy sensoryczne, z którymi boryka się ono na co dzień, zmieniają jego odbiór bodźców ze świata zewnętrznego i jak trudno mu  w związku z tym funkcjonować.  Pod hasłem „Alternatywne formy komunikacji” uczestnicy będą mieli okazję poznać inne formy komunikacji niż mowa. Obejrzą różnego rodzaju narzędzia pozwalające  na tworzenie komunikatów za pomocą symboli.

g. 18.00 koncert Eksperymenty na głosy i instrumenty

Interaktywny koncert o charakterze parateatralnym. Wykonawcy wystąpią...  w kostiumach naukowców! Dzieci będą aktywnie uczestniczyć w eksperymentach z instrumentami i obrazkami. Wystąpią zespół Kwartludium i beat-boxer Patryk „Tik Tak” Matela. Koncert poprowadzi Malina Sarnowska.

Zespół Kwartludium
Patryk „Tik Tak” Matela