Sierpień '18

10 marca 2018, 10.00 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

SALA FŁ,  godz. 10.00-11.15

Prowadzenie: Małgorzata Ciesielska-Gułaj, Bartosz Gułaj

Czy możesz sobie wyobrazić, że kiedyś nie było na świecie gier komputerowych? Z radia nie "leciało" despasito? W co można się było bawić, jakie piosenki śpiewać?

Razem z muzykami z zespołu Dzikie Jabłka wybierzemy się w daleką muzyczną podróż. Przypomnimy polskie (i nie tylko) zabawy muzyczne, które sprawiały radość dzieciom w dawnych czasach.

Na warsztat zapraszamy studentów w wieku od 6 do 12 lat.

UWAGA!!! Każdy uczestnik i uczestniczka zajęć otrzyma specjalne wydawnictwo Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego, pt.: "Przewodnik po muzyce i filharmonii".