Sierpień '18

DUA - Warsztat: „Harfa - łuk, który został instrumentem”

12 maja 2018, 10.00 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

SALA FŁ,  godz. 10.00-11.15

Prowadzenie: Beata Kamińska

Zapraszamy do zabawy w indiańskiej wiosce, w której sprawdzimy czy łuk był pierwowzorem harfy. Zastanowimy się czy nogi są potrzebne w grze na tym instrumencie, dlaczego są harfy duże i małe, i do czego służą otwory w pudle rezonansowym. Towarzyszyć nam będzie muzyka z różnych stron świata.

Na warsztat zapraszamy studentów w wieku od 6 do 12 lat.

UWAGA!!! Każdy uczestnik i uczestniczka zajęć otrzyma specjalne wydawnictwo Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego, pt.: "Przewodnik po muzyce i filharmonii".