Kwiecień '18

DUA - W ogniu muzyki – wykład ilustrowany dźwiękiem

5 marca 2016, 09.45 Cena biletu: 10 PLN (w kasie FŁ)

SALA KONCERTOWA FŁ, godz. 9.45-11.15

W sali Filharmonii zawsze występuję orkiestra symfoniczna, więc tym razem - dla odmiany - zapraszamy Was do poznania orkiestry dętej. Jest ona nieco mniejsza i nie ma w składzie instrumentów smyczkowych, ale zaskoczy Was siłą swojego dźwięku! Czym różni się "drewno" od "blachy"? Kim jest kapelmistrz? W czasie naszej muzycznej podróży poznacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań. A na koniec zajęć zaprosimy Was do spróbowania swoich sił w grze na instrumentach i zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Zapraszamy!

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów