luty '18

Zaczarowany Świat Krainy Łagodności

15 listopada 2015, 18.00 Ceny biletów: 50 PLN

Z materiałów organizatora:

Zaczarowany Świat Krainy Łagodności to wyjątkowy koncert muzyki tego nurtu.
Po raz pierwszy na scenie zobaczymy obok siebie trzy zespoły - ikony kręgu Krainy Łagodności.Wolna Grupa Bukowina, Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, Czerwony Tulipan to artyści których koncerty owiane są magią i swoistym mistycyzmem, wyzwalającym u publiczności wszystkie najlepsze uczucia jakie może wywołać u człowieka muzyka. To wyjątkowe i niepowtarzalne chwile, chwile które raz przeżyte powodują wieczny ich niedosyt, chwile które wprowadzają w naszą zabieganą codzienność moment oddechu, radości i szczęścia. Taka właśnie jest Kraina Łagodności.

Te wspaniałe chwile możemy przeżywać w artystycznej przystani Łodzi - Tawernie Keja, która zaprasza Państwa na koncert z okazji 10-lecia swojej działalności.

Organizatorem koncertu jest Keja Pub