Zakończenie realizacji zadania „Podniesienie jakości prowadzenia działalności statutowej oraz jakości infrastruktury Filharmonii Łódzkiej”

15 stycznia 2024

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina w dniu 31.12.2023 r., zakończyła realizację zadania w ramach programu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego – Infrastruktura Kultury, zadanie pn. „Podniesienie jakości prowadzenia działalności statutowej oraz jakości infrastruktury Filharmonii Łódzkiej”.

W ramach zadania został wykonany montaż klimatyzatorów miejscowych w zachodnim skrzydle budynku wraz z nadzorem inwestorskim oraz zakupiono środki trwałe w postaci instrumentu – oboju.

Całkowity koszt zadania wynosi 492 811,26 zł.  Wartość dofinansowania 393 706,92 zł.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

2024-05