Październik '21

po wt śr cz pt so nd
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
 
 
 
11
12
13
14
17
 
 
 
 
 
18
20
21
24
 
 
 
 
25
27
28
30
31
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Rock-hity

30 listopada 2014, 19.00 Ceny biletów: 150 PLN I strefa, 120 PLN II strefa, 95 PLN III strefa, 79 PLN IV strefa

 

Organizatorem koncertu jest: EUROSOUL sp. z o.o.

 

Z materiałów organizatora:

ROCK-HITY w wykonaniu kameralnej grupy symfonicznej orkiestry «résonance»

W programie koncertu : Beatles, Queen, Nirvana, Doors, Scorpions, Pink Floyd, AC/DC, Deep Purple, Black Sabbath, Guns N’ Roses, Red Hot Chili Peppers, Bon Jovi, Kiss, Eagles, Europe, Led Zeppelin, Rolling Stones.

Repertuar grupy – to nie prosto rock-muzyka. To utwory, które już dawno weszły do złotego funduszu ludzkości, muzyka, kreowana przez najutalentowanych ludzi planety.

Ten program koncertu proponuje nowy pogląd na samą treść piosenki. Odrzuciwszy szablony, słuchacz przenika do samego serca utworu – akurat to, że kompozytor najpierw do jej wkładał.
I blask genialnej rock-muzyki staje się jeszcze bardzej otwartym, a fachowe podejście muzyków, bogactwo skrzypiec, szlachetność altów, urok wiolonczel, potęga kontrabasu i rock and roll wolność bębnów czynią jego nasyconym i barwnym, jeszcze i dzięki specjalnym aranżowaniom.

Muzycy grupy „résonance” – to wykładowcy konserwatorium, muzycy filharmonii, operowego teatru, organowej i kameralnej muzyki z różnych miast Ukrainy.

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.