ODKRYWCY MUZYKI: WARSZTATY (GRUPA 7–8 LAT)

29 kwietnia 2023, 11.00 Kup bilet > Ceny biletów: od 22 do 24 PLN (Bilety na warsztaty obowiązują uczestników warsztatów, bilety na koncert obowiązują dzieci i ich opiekunów)

Zajęcia dla dzieci w wieku 4–8 lat, prowadzone we współpracy z Polskim Towarzystwem Carla Orffa. Każde spotkanie składa się z dwóch części: warsztatów, na których przygotowywane są krótkie prezentacje artystyczne oraz koncertu familijnego, w trakcie którego Odkrywcy poznają muzykę i sami występują na estradzie.

Warsztaty prowadzą doświadczeni i lubiani przez wszystkich Odkrywców instruktorzy Polskiego Towarzystwa Carla Orffa: Iwona Tałałaj i Klaudia Wiśniewska (grupa najmłodsza), Izabela Wałaszewska i Witold Jarosiński (grupa średnia), Magdalen Gaj-Nowicka, Anna Komorowska-Manijak i Jacek Tarczyński (grupa najstarsza) oraz Malina Sarnowska, która jest gospodynią koncertów.

Warsztaty odbywają się z podziałem na grupy wiekowe: 4­–5 lat, 5–6 lat, 7–8 lat.

Przy zakupie biletów w kasie na minimum 4 warsztaty pojedynczy bilet kosztuje 20 PLN (dotyczy różnych wydarzeń).