Kwiecień '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

Odkrywcy Muzyki - warsztaty dla dzieci w wieku 7-8 lat

2 lutego 2019, 11.00 Kup bilet >Cena biletów: 20 PLN

„Odkrywcy Muzyki” to spotkania w formie warsztatów prowadzonych metodą Carla Orffa, niemieckiego kompozytora i pedagoga, który w swoich działaniach łączył mowę, śpiew, taniec i grę na prostych instrumentach. Zajęcia prowadzą doświadczone w pracy z najmłodszymi panie z Polskiego Towarzystwa Carla Orffa. Warsztaty odbywają się jednocześnie w trzech grupach wiekowych. Podczas warsztatów rodzice mogą spędzić czas w kawiarni.

Po przerwie dzieci prezentują świeżo zdobyte umiejętności podczas wyjątkowego koncertu.