Marzec '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

A New World: intimate music from FINAL FANTASY - Polska

6 listopada 2016, 16.00 Bilety do kupienia w serwisie bilety24.pl.

A New World: intimate music from FINAL FANTASY to świeże spojrzenie na popularne utwory z serii gier Final Fantasy. Dzięki nadaniu koncertowi bardziej kameralnego charakteru, słuchacze mogą poczuć jeszcze bliższą, subtelną więź z prezentowaną na żywo muzyką, która będzie wykonywana w całości w wersji czysto akustycznej - bez wzmacniaczy elektrycznych i mikrofonów. To wysmakowana uczta dla prawdziwych koneserów cudownej muzyki z tej wyjątkowej serii japońskich gier.

To unikatowa okazja, by zobaczyć i posłuchać na żywo uznanego pianisty Benyamina Nussa. Koncert poprowadzi utytułowany dyrygent, światowej renomy maestro Arnie Roth, który znany jest także z serii koncertów Distant Worlds: Music From Final Fantasy.

Bilety do kupienia w serwisie bilety24.pl.

Tego niezwykłego wydarzenia po prostu nie można przegapić!