Sierpień '20

Nasłuchiwanie

17 maja 2020, 18.00 Kup bilet >Cena: 5 PLN

SPOTKANIE PRZENIESIONE ONLINE

Gościem spotkania będzie skrzypek Piotr Pławner.

FŁ zainicjowała nowy cykl spotkań: „Nasłuchiwanie”, który prowadzi Agata Kwiecińska, dziennikarka radiowa, redaktorka wydawnictw muzycznych.

Zapraszamy melomanów i przyjaciół Filharmonii, a także wszystkich zainteresowanych muzyką czy też mających chęć poznać nieco bliżej ciekawe osobowości ze świata kultury. Gośćmi spotkań będą znani soliści, dyrygenci, badacze i autorzy tekstów o muzyce i muzykach, a także inne postacie, na co dzień niedostępne dla przeciętnego odbiorcy sztuki.