Czerwiec '20

Odznacz wszystkie

Nasłuchiwanie

14 kwietnia 2020, 18.00 Kup bilet >Cena: 5 PLN

Gościem spotkania będzie Tomasz Konieczny – bas-baryton śpiewający na najważniejszych operowych scenach świata (m.in. w Staatsoper w Wiedniu i Metropolitan Opera w Nowym Jorku).

FŁ zainicjowała nowy cykl spotkań: „Nasłuchiwanie”, który prowadzi Agata Kwiecińska, dziennikarka radiowa, redaktorka wydawnictw muzycznych.

Zapraszamy melomanów i przyjaciół Filharmonii, a także wszystkich zainteresowanych muzyką czy też mających chęć poznać nieco bliżej ciekawe osobowości ze świata kultury. Gośćmi spotkań będą znani soliści, dyrygenci, badacze i autorzy tekstów o muzyce i muzykach, a także inne postacie, na co dzień niedostępne dla przeciętnego odbiorcy sztuki.