Listopad '22

po wt śr cz pt so nd
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
7
8
9
10
13
 
 
 
 
14
16
17
 
 
 
21
22
24
 
 
 
28
1
2
3
4
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

NARODOWY BALET UKRAINY VIRSKI

20 października 2022, 19.00 Ceny biletów: 150 i 130 PLN

SOLIDARNI Z UKRAINĄ  

W tych bardzo dramatycznych chwilach łączymy się z bohaterskim narodem ukraińskim. W celu ich wsparcia i dodania otuchy zaprosiliśmy na tournée do Polski wyjątkowego Ambasadora Kultury: NARODOWY BALET UKRAINY „VIRSKI”. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jeden z najlepszych zespołów artystycznych świata. Już od chwili swego powstania w 1937 roku wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim za perfekcjonizm. Tradycyjne tańce w nowych choreografiach: „Hopak”, „My z Ukrainy” otrzymały ponadczasowy status niedoścignionego wzoru połączenia folkloru z współczesnością przy użyciu niepowtarzalnego kolorytu, ekspresji i dynamiki. Mistrzostwo artystów i przebogaty repertuar doprowadzają widzów do stanów euforycznych, co setki razy było podkreślane przez prestiżowe pisma w ponad 70 krajach. Przekażmy dzielnej Ukrainie również poprzez artystów nasze poparcie i solidarność, przekażmy, że nie są sami.

Zapraszamy serdecznie – gwarantowane niezapomniane przeżycia!

Bilety dostępne w kasach Filharmonii Łódzkiej oraz w internecie:
http://kbq.pl/73566
Narodowy Balet Ukrainy - VIRSKI - Łódź Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej, 20 października | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl
Narodowy Balet Ukrainy Virski - eBilet.pl

Archiwum koncertoweArchiwum informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.