Grudzień '21

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

MUZYKA ZESPOŁU ABBA ORKIESTROWO

6 listopada 2021, 19.00

 

Po sukcesie premierowego koncertu projektu Muzyka Zespołu ABBA Orkiestrowo w wykonaniu Zieliński Project, który miał miejsce 14.12.2019 roku w Toruniu, wracamy na kolejne koncerty - jesienią będzie można zobaczyć projekt w pięciu miastach w Polsce, w tym w Filharmonii Łódzkiej.
Galeria zdjęć z premiery projektu: http://goldmoon.pl/2019.12.14%20-%20Abba/index.html
Fanpage Facebook: https://www.facebook.com/muzykazespoluabbaorkiestrowo

Wojciech Zieliński, soliści oraz orkiestra ZIELIŃSKI PROJECT mają wielką przyjemność zaproponować Państwu swój nowy projekt muzyczny, który powstał w oparciu o muzykę szwedzkiej grupy wokalnej ABBA. To rozbudowane aranżacyjnie, dynamiczne widowisko, które ma na celu przypomnienie piosenek legendarnego zespołu, z szacunkiem dla ponadczasowych melodii, ale jednocześnie ze świeżym podejściem do aranżacji. Na scenie zobaczymy ponad 20 muzyków, za całość odpowiada Wojciech Zieliński, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny, dyrygent, który niedawno opracował muzykę i koncertował z projektem Doda Symfonicznie, a teraz postanowił przypomnieć słuchaczom dziedzictwo swojej ukochanej ABBY. W procesie przygotowania materiału koncertowego autor projektu, jak sam mówi, przyjął za swój cel dwa założenia. Po pierwsze, za wszelką cenę, nie "niszczymy" oryginalnych melodii ABBY, a po drugie, dajemy sobie szansę na uwspółcześnienie materiału na drodze zmian aranżacyjnych. Wśród piosenek, które będzie można usłyszeć w nowej interpretacji, znajdą się takie, jak: Money, Money, Money, Chiquitita, Knowing Me, Knowing You, Gimme! Gimme! Gimme!, Mamma Mia, Dancing Queen.
 
Filharmonia Łódzka, 06.11.2021
wejście od 18:30, początek koncertu o 19:00
bilety:
https://www.ticketmaster.pl/event/muzyka-zespolu-abba-orkiestrowo-zmiana-daty-koncertu-bilety/16827
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49321/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/ABBA+orkiestrowo/
https://sklep.ebilet.pl/164662861375733800
 
 

 

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.