Michał Szpak „Colour of Your Life TOUR“

1 października 2016, 17.00 Ceny biletów: 115 PLN, 90 PLN, 70 PLN

Już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza.

5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest, który odbył się w maju 2016 w Sztokholmie. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce. Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.

Bilety do nabycia: Kasa Filharmonii (telefon: 42 664 79 79, mail: bilety@filharmonia.lodz.pl)

Bilety grupowe: tel. 512 084 708, mail.krzysztof@sollus.pl

Sprzedaż internetowa: www.tixer.pl