Listopad '20

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

„Mały Książę” Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

8 listopada 2020, 17.00 Bilety dostępne na www.teatrpiasku.pl

Łódź, Sala Koncertowa Filharmonii Łódzkiej

8 listopada 2020, godzina 14.30 i 17.00

Już 8 listopada na Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej będą Państwo mogli zobaczyć piękną, ponadczasową historię Małego Księcia, opowiedzianą różnymi, niespotykanymi technikami artystycznymi. Będzie to rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki!

Razem z Teatrem Piasku przeniosą się Państwo w niezwykłą opowieść zaprezentowaną przez gwiazdy wielkiego ekranu – programu „Mam talent”: Tetianę Galitsynę i VLODYR-a.

Unikalne widowisko będzie malowane na żywo piaskiem, światłem, na wodzie oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Te techniki wraz z grą aktorów, świateł i cieni pozwolą przenieść się w niezwykły świat Małego Księcia i zobaczyć wspaniałe widowisko artystyczne.

Zwyciężczyni „Mam talent” Tetiana Galitsyna przygotowała spektakl na podstawie kultowej książki „Mały Książę” Antoine de Saint-Exupéry. Rozpali serca zarówno dużych i małych widzów, pokaże inne oblicze sztuki i przypomni piękną opowieść, z którą każdy jako dziecko miał okazję się zetknąć.

Uniwersalne wartości obecne na planecie Małego Księcia zostaną zaprezentowane w tak oryginalny sposób, że nie może Państwa tam zabraknąć.

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego widowiska jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. 

Ta pełna ciepła historia nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. To genialna opowieść dla całej rodziny, która mówi o życiu więcej niż grube, uczone księgi.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5. roku życia. Trwa 55 minut bez przerwy.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie teatrpiasku.pl.

Archiwum koncertoweArchiwum informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.