luty '19

Dla dzieci

KONCERT WALENTYNKOWY

14 lutego 2019, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 60-50 PLN, ulgowy 50-40 PLN

W programie koncertu: „Piosenka jest dobra na wszystko”, „Całuję twoją dłoń madame”, „Pierwszy siwy włos”, Czesław Niemen medley („Wspomnienie”, „Sen o Warszawie”), „Serduszko puka w rytmie cha-cha”, „Wypijmy za błędy”, Skaldowie medley („Cała jesteś w skowronkach”, „Prześliczna wiolonczelistka”), „Autobiografia”, „Nie dokazuj”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, Maanam medley („Nie poganiaj mnie bo tracę oddech”, „Kocham cię kochanie moje”), „Czas nas uczy pogody”, „Przeżyj to sam”, „Szklana pogoda”, „Niech żyje bal”, „Czerwony jak cegła”, „Kocham cię życie”, „Chcemy być sobą”

Koncert poprowadzi Tomasz Gołębiewski.

Grohman Orchestra