Maj '22

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

KONCERT OPERETKOWY „ZE STRAUSSEM PRZEZ WIEDEŃ”

22 maja 2022, 17.00 Ceny biletów: od 85 PLN

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat – to wszystko już wkrótce na estradzie Filharmonii Łódzkiej!

„Ze Straussem przez Wiedeń” to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! Ten wyjątkowy czas spędzony z mistrzami opery i operetki – Puccinim, Lehárem, Kálmánem oraz królem walca, Straussem – pozwoli Państwu przenieść się do krainy pięknych brzmień, radości, miłości i wzruszeń. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak „Wielka sława to żart”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego.

 

Bilety już od 85 zł dostępne w serwisach online:

 

Oferujemy atrakcyjne zniżki na bilety grupowe – prosimy o kontakt:
tel. 609 047 163 lub agencja.muzykanty@gmail.com

 

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru – tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

Odwiedź nas na facebooku: www.facebook.com/agencja.muzykanty

Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKA'n'TY

Archiwum koncertoweArchiwum informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.