Wrzesień '20

Odznacz wszystkie

Koncert Muzyki Przedwojennej

28 listopada 2021, 17.00 Bilety: 110-120 PLN

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę: Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2021 roku!

Projekt w wykonaniu  niezwykłej grupy wspaniałych artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco
w największych polskich salach koncertowych! Tego jeszcze nie było, to promocja wybitnie uzdolnionych polskich artystów, zarówno solistów operowych, musicalowych, jak i instrumentalistów wykonujących to niezwykłe widowisko. Wystąpią między innymi Anna Ciereszko, Tomasz Traczy, Piotr Łukaszczyk, Andrzej Tulik, a także Kameralny Zespół Straussowski.

Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncertowe, usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii.  Nie zabraknie także popisowych tang i czardaszy w wykonaniu niezwykłych, polskich instrumentalistów młodego pokolenia.

Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! Nie może Państwa zabraknąć. Zapraszamy serdecznie!

Rezerwacje: tel. 42 664 79 79
Bilety grupowe powyżej 10 osób: tel. 515 985 232