Październik '21

po wt śr cz pt so nd
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
 
 
 
11
12
13
14
17
 
 
 
 
 
18
20
21
24
 
 
 
 
25
27
28
30
31
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

KONCERT MUZYKI PRZEDWOJENNEJ

28 listopada 2021, 17.00 Bilety: 110-120 PLN

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę, którą jest KONCERT MUZYKI PRZEDWOJENNEJ. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2021 roku!

Projekt w wykonaniu niezwykłej grupy wspaniałych artystów młodego pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco
w największych polskich salach koncertowych! Tego jeszcze nie było! To promocja wybitnie uzdolnionych polskich artystów, zarówno solistów operowych, musicalowych, jak i instrumentalistów biorących udział w tym niezwykłym widowisku. Wystąpią między innymi Anna Ciereszko, Tomasz Traczy, Piotr Łukaszczyk, Andrzej Tulik, a także Kameralny Zespół Straussowski.

Historia zatacza koło, znów po stu latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncertowe, usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang i czardaszy w wykonaniu niezwykłych, polskich instrumentalistów młodego pokolenia.

Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych wykonawców. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów tego niezwykłego widowiska! Nie może Państwa zabraknąć! Zapraszamy serdecznie!

Rezerwacje: tel. 42 664 79 79
Bilety grupowe powyżej 10 osób: tel. 515 985 232
Bilety online:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48955/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/Koncert+Muzyki+Przedwojennej/


 

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.