po | wt | śr | cz | pt | so | nd |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ||
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | ||
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Koncert muzyki kameralnej „Filharmonicy na urodziny Filharmonii”
12 lutego 2016, 19.00 Kup bilet > Ceny biletów: normalny 32 PLN, ulgowy 22 PLNAgata Piotrowska-Bartoszek – obój, Paweł Żebrowski – rożek angielski
Quodlibet na obój i rożek angielski
Dorota Cegielska – fagot, Mirosław Kłys – klarnet
Adam Manijak - „Aksak Fun”
Adam Manijak - Emergency Music #1
Kwartet Fagotowy w składzie:
Dorota Cegielska, Anna Szwedzka, Krzysztof Kamiński, Michał Owczarek
Astor Piazzola - Tango Suita (fragmenty)
Apertus Quartet w składzie:
Marta Kalińska –Strasińska - I skrzypce, Paulina Wielgosińska - II skrzypce, Małgorzata Sowierka-Chmiel - altówka, Maria Katarzyna Filipiak - wiolonczela
Piotr Czajkowski - "Albumu dla młodzieży" op.39 (fragmenty) w opr. na kwartet Rostislava Dubinskiego
Kwartet waltorniowy w składzie:
Ewelina Pietrzak, Piotr Grzywiński, Łukasz Michalak, Roman Strembicki
Wybór standardów jazzowych
***
Kwintet fletowy w składzie:
Katarzyna Przybylska, Joanna Woszczyk – Garbacz, Ewelina Zawiślak, Urszula Urbaniak, Ewa Wypych oraz Paweł Stępnik – gitara
Enzo Gieco - Impressions d'Argentine na 5 fletów i gitarę
Huayno - Chacarera - Procession - Carnavalito
Kwartet smyczkowy „Antidotum” w składzie:
Małgorzata Korpysz – I skrzypce, Izabela Krysińska – II skrzypce, Joanna Krysińska - Gwarda – altówka, Omi Osmolińska – wiolonczela oraz Michał Przeździecki - kontrabas, Leszek Kołodziejski - bandoneon, akordeon
Astor Piazzola - Invierno Porteño
Jacob Gade - Tango Jalousie
Jerzy Petersburski - Umówiłem się z nią na 9
Kwintet dęty w składzie:
Ewelina Zawiślak – flet , Agata Piotrowska-Bartoszek – obój, Roman Pryliński - klarnet, Krzysztof Kamińki – fagot, Zbigniew Monkiewicz – waltornia, Tomasz Bartoszek – fortepian
Francis Poulenc - Sekstet na kwintet dęty i fortepian (część I)
Zespół wiolonczelowy pod kierownictwem Konrada Bukowiana w składzie:
Konrad Bukowian, Małgorzata Smyczyńska-Szulc, Arkadiusz Włodarczyk, Konrad Cedzyński, Hanna Nicze, Katarzyna Filipiak, Jolanta Żebrowska, Anna Koprowska, Karol Piszczorowicz, January Batelli, Ewa Monkiewicz, Mariusz Flis
Edward Grieg – wybór z I suity „Peer Gynt”
Jerzy Fryderyk Haendel – „Przybycie Królowej Saby” z Oratorium „Salomon”
Grohman Orchestra
Tomasz Gołębiewski - skrzypek stojący, Marta Kalińska - skrzypce, Paulina Wielgosińska - skrzypce, Małgorzata Sowierka-Chmiel - altówka, Maria Filipiak - wiolonczela, Piotr Kozłowski - kontrabas, Katarzyna Przybylska - flet, Agata Piotrowska-Bartoszek - obój, Dorota Cegielska - fagot, Mirosław Kłys - klarnet, Zbigniew Monkiewicz - waltornia, Piotr Grzywiński - waltornia, Sebastian Dworczak – perkusja
Krzesimir Dębski – Muzyka Filmowa i Okazjonalna