Marzec '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

KONCERT KAMERALNY – "IL FLAUTO RICERCATO"

29 listopada 2018, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 32 PLN, ulgowy 22 PLN

Carlo Jans, Jørn Eidvind Schau, Barbara Świątek-Żelazna, Antoni Wierzbiński, Ewa Murawska, Ewelina Zawiślak – flet

Katarzyna Kling – fortepian

Ewa Rzetecka-Niewiadomska – klawesyn

Kwartet smyczkowy im. Pawła Kleckiego w składzie: Magdalena Kling-Fender – I skrzypce, Dominika Przech – II skrzypce, Róża Wilczak-Płaziuk – altówka, Robert Fender – wiolonczela

Orkiestra Smyczkowa PRIMUZ pod batutą Łukasza Błaszczyka

laureaci poprzedniej edycji konkursu Il Flauto Ricercato

Koncert podsumowujący Międzynarodowy Kongres Fletowy. W programie muzyka na flet i światowe prawykonania utworów polskich kompozytorów.