Kwiecień '19

23 lipca 2017, 19.00 wstęp wolny

Wolbórz, kościół pw. Mikołaja Biskupa, plac Władysława Jagiełły 14

ESPAÑOLETA

Jacaras w składzie: Piotr Zaleski – timple; Julieta Gonzalez-Springer – śpiew; Łukasz Figiel – gitara basowa; Mateusz Ławniczak, Łukasz Oleszek, Martin Złotnicki – gitara; Jakub Persona – instrumenty perkusyjne

W programie koncertu: Antonio de Santa Cruz – „Jácaras”, Jose Marín – „No piense Menguilla ya” i „Si quieres dar Marica en lo cierto”,  Santiago de Murcia – Fandango, Gaspar Sanz – „Españoleta”, Francisco Guerau – „Villano”/„Canario” i „Marizápalos”, Anonim (Cancionero de la Sablonara) – „De tu vista celoso”, Juan Arañes – „Un sarao de la chacona”.

Wycieczka rusza spod Filharmonii Łódzkiej o godzinie 14.00.