KABOOOM!!! KARNAWAŁOWY KONCERT BABY BOOM BUM

Dominika Dudek, Barbara Solnica, Natalia Wicher, Ewa Kozioł - śpiew

Michał Makulski - fortepian

Wojciech Walczak - kontrabas

„W karnawale”, „Rozpoczynajka”, „Maskarada”, „Nad pięknym modrym Dunajem”, „In the Shade”, „Płomyczek”, „Cyk cyk cyk”, „Biały walczyk”, „Hava Nagila”, „Oczka patrzą”, „Boogie Woogie”, „Somewhere Over the Rainbow”, „Kipi kasza”, „We Will Rock You”

Sala kameralna Filharmonii Łódzkiej zamieni się w sobotnie popołudnie w salę balową dla najmłodszych dzieci. Wspólnie świętować będziemy ostatnie dni karnawału! Podczas koncertu zaśpiewamy znane utwory z repertuaru muzyki klasycznej oraz rozrywkowej, pojawią się również animacje oraz zabawy ruchowe dla dzieci, a wszystko to odbywać się będzie przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego na żywo. Koncert poprowadzą certyfikowane instruktorki gordonowskie: Basia, Dominika, Ewa i Natalia, dobrze znane wszystkim uczestnikom naszego cyklu Baby Boom Bum oraz zaproszeni goście.

Koncert potrwa około 60 minut.

Uczestników zapraszamy na zabawę w strojach karnawałowych i koniecznie wygodnym obuwiu, również karnawałowym. Chcemy, żeby nasz bal dla najmłodszych był kolorowy i wesoły.