Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

HARLEM GOSPEL CHOIR

IMPREZA IMPRESARYJNA

27 listopada 2019, 19.00

 

The Worlds Famous HARLEM GOSPEL CHOIR

 

 Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z nowym repertuarem, który powstał na cześć największych postaci muzyki SOUL! Trasa „BEST OF SOUL TOUR – 2019” będzie wyjątkowa – usłyszymy największe hity najbardziej innowacyjnych kompozytorów i wokalistów świata. Artyści mają w swoim repertuarze klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Aretha Franklin, Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, Adele czy Stevie Wonder, specjalne miejsce zajmą również utwory zmarłego przed trzema laty  Prince’a. To trzeba usłyszeć na żywo!

 

Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami, jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, André Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmy’ego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir.

Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie dla fanów największych legend muzyki SOUL.

 

Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe
doświadczenie, publiczność ich kocha.

B.B. King


Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki.
Bono, U2


Harlem Gospel Choir kocha to, co robi.
Sir Keith Richards


Oni są wspaniali!
Sir Elton John

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.