Marzec '23

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

GALA SLĄSKICH SZLAGIERÓW

12 lutego 2023, 17.00

 

UWAGA: KONCERT ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA 7 GRUDNIA 2023 R. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ

Szanowni Państwo, 
Gorąco polecam, mocno zachęcam i serdecznie zapraszam do zakupu biletów na dwa fantastyczne koncerty, które z wielkim powodzeniem i przy olbrzymim zainteresowaniu publiczności, ciągle organizujemy w wielu miastach w Polsce.

Miasta, w których koncerty się odbyły, proszą o jak najszybsze ich koncerty na bis. W każdym mieście sale wypełnione są po brzegi publicznością. Każdy z proponowanych Państwu koncertów to fantastycznie spędzone dwie lub ponad dwie godziny wspólnej zabawy. To ogrom pozytywnej energii, duża dawka dobrego humoru i fantastyczny kontakt z publicznością. Każdy z koncertów gwarantuje znakomitą zabawę, więc nie można przegapić takiej okazji.

Atuty tego koncertu: to znakomite show, lekka, wesoła i prosta muzyka, a także regionalny język oraz ogromna dawka żartu i dobrego humoru. Wystąpią najbardziej znane, lubiane i zapraszane gwiazdy, znane z rozgłośni radiowych i TV Silesia.

Bilety: TAMADA 501 754 011 oraz portale: kupbilecik, e-bilet i biletyna

W razie chęci zakupów grupowych, proszę o kontakt tel. 501 754 011.

 

 

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina uprzejmie informuje, że wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali Filharmonii ponosi organizator główny (najemca). Wszelkie zobowiązania wobec osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach Filharmonii pozostają po stronie najemcy.

Archiwum koncertoweArchiwum informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.