Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

DUA - Warsztat: Muzyka to...taniec!

19 maja 2019, 10.00 Kup bilet > Bilety: 30 zł

FILHARMONIA ŁÓDZKA, ul. NARUTOWICZA 20/22

Prowadzenie: Adam Kuza

 

Zajęcia oparte na podstawach techniki tańca, pomagających rozwinąć umiejętności ruchowe dzieci.  Podczas zajęć uczestnicy rozwijają koordynacje i pamieć ruchową, pobudzają wyobraźnię i świadomość ciała. Działają w parach oraz w grupie, ucząc się współpracy i komunikacji między sobą. Zajęcia podzielone będą na trzy części. Na samym początku zajmiemy się rozgrzewką bazującą na izolacjach. W dalszej części zajęć przejdziemy przez naukę krótkiej choreografii oraz zabaw ruchowych. Na samym końcu uczestnicy poznają ćwiczenia rozciągające. 

PAMIĘTAJCIE o wygodnych strojach i butach! Tym razem dresy w Filharmonii będą mile widziane ;)

 

Adam Kuza- tancerz, choreograf, instruktor tańca. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca oraz Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Produkcja Teatralna. Był tancerzem w grupie KIJO z którą zrealizował spektakle: "Miokloniis", "Spokojnie.....inni mają gorzej", "KISZ", "Miolkonopolis"  w reż. i chor. Michała Ratajskiego oraz grupy Off Harnam, spektakle "Korzenie" i "Playground/War zone" w reż. i chor. Joanny Wolańskiej. Współpracował także z Kayą Kołodziejczyk ( "Harnasie", "Chopin musi umrzeć"), Tomaszem Filipiakiem Teatr V6 ("The best of Aquarius", "IMIBALA", "Bal Wampirów", "Ostatni płatek śniegu"), Konradem Dworakowskim ("Dialogus de Passione # Pasja Dialogu"), Pawłem Michno i Dorotą Dmochowską ("JEGO"), Tomaszem Rodowiczem ("Oratorium ziemi"), Jackiem Owczarkiem ("Powyżej nieba") Rafał Dziemidok ("Serce Fabryki"). Z Emilią Biskupik stworzył duet "Sam zaszyłeś, sam wypruj" który dostał się do konkursu 3 2 1 Taniec w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Brał udział w licznych performancach m.in. "Z rzeki powstałeś", "Człowiek z betonu".
Jest instruktorem tańca w szkołach Project Salsa Dance Company oraz Szkole Tańca Salome. Od 2013 roku jest insturktorem tańca w Stowarzyszeniu Rodziców i Opiekunów Osób z zespołem Downa w Łodzi.

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.