Marzec '19

8 grudnia 2018, 11.30 Kup bilet >Bilety: 30 zł

FILHARMONIA ŁÓDZKA, ul. NARUTOWICZA 20/22

Prowadzenie: Daniel Zakościelny

Warsztaty, na których będzie można bliżej poznać ten fantastyczny, pachnący ananasem instrument, poprowadzi wyjątkowy gość – finalista konkursu Nauczyciel Muzyki Roku 2017, Daniel Zakościelny. Oczywiście, podczas jednego warsztatu nie nauczycie się wszystkiego i nie zostaniecie Jimim Hendrixem czterech strun na małym pudełku rezonansowym, ale… obiecujemy, że będziecie się dobrze bawić i wrócicie do domu z kolędą „pod palcami”. Przy Wigilijnym stole w tym roku to Wy będziecie Gwiazdorem :)

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 10 do 12 lat, z instrumentami i bez instrumentów. Koniecznie z uśmiechem!

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.