Styczeń '19

18 listopada 2018, 11.30 Kup bilet >Bilet: 30 zł

FILHARMONIA ŁÓDZKA, ul. NARUTOWICZA 20/22

Prowadzenie: Bartosz Gułaj, Małgorzata Ciesielska-Gułaj

Po znakomitych warsztatach w poprzednim roku akademickim, Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny ponownie gościć będzie gwiazdy łódzkiej sceny etno. Bartosz i Małgorzata Gułaj zabiorą młodych studentów w porywający świat rytmów z Czarnego Lądu. Zagrają wspólnie na bębnach, odtańczą rytualne tańce, zaśpiewają afrykańskie pieśni. To najlepsze co może się przydarzyć w chłodny jesienny poranek.

Warsztat dedykowany studentom w wieku 10-12 lat (pozostali również są mile widziani)