Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

ANOTHER PINK FLOYD

10 grudnia 2017, 19.00 Bilety w cenie 80-90 PLN dostępne w sieciach EMPIK, MEDIA MARKT, Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz w kasie Filharmonii

10 grudnia będzie można usłyszeć na żywo najsłynniejsze utwory słynnego zespołu Pink Floyd. W 10-osobowym składzie wystąpi zespół ANOTHER PINK FLOYD, pierwszy polski coverband klasyków rocka.

Największe utwory Pink Floyd zostaną zaprezentowane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców. Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, stanowiącą dopełnienie tego widowiska.

Zespół ANOTHER PINK FLOYD powstał w 2008 roku w podkrakowskiej Skawinie. Prawie dziesięcioletnia obecność na polskiej scenie koncertowej pozwoliła zbudować zespołowi grono fanów, którzy jako wymagająca publiczność zaakceptowali tę formę przekazu twórczości Floydów i do ostatniego miejsca wypełniają sale koncertowe.

ANOTHER spośród innych zespołów tego typu wyróżnia niesamowita radość z grania materiału, który pokrywa się z osobistymi fascynacjami członków grupy. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publicznością tworzy zgoła odmienną atmosferę niż ta, do jakiej przyzwyczaiły nas zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj.

Polski Pink Floyd – bo tak zespół jest często nazywany, idealnie balansuje pomiędzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne, niesłyszane jeszcze interpretacje, nie znajdą powodów do narzekań.
Na występ ANOTHER PINK FLOYD składają się największe Floydowskie utwory z płyt „Dark Side of the Moon”, „The Wall” czy „Wish You Were Here” i wiele innych. Usłyszymy zarówno starsze, rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty „Division Bell”.

 

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.