Styczeń '19

Dla dzieci

ALLA VIENNA - KONCERT KARNAWAŁOWY „ALE POLSKIE KINO”

8 stycznia 2016, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 48-34 PLN, ulgowy 36-24 PLN

Koncert dla miłośników „lżejszej” muzyki i filmowych przebojów. W jego programie najpiękniejsze tematy z najsłynniejszych polskich filmów i seriali, które wzbogacili swym muzycznym kunsztem znani kompozytorzy.

muzyka z polskich filmów, m.in. W. Kilar – „Przygody pana Michała”, „Pianista”; W. Kazanecki – „Noce i dnie”, „Czarne chmury”; J. Matuszkiewicz – „Podróż za jeden uśmiech”, „Alternatywy 4”, „Wojna domowa”, „Jak rozpętałem II wojnę światową”; W. Korcz – „07 zgłoś się”; H. Kuźniak – taniec żydowski z filmu „Mówili o nim, że lewituje”, J. Cygan – „Och, Karol”; A. Walaciński – „Czterej pancerni i pies”, Z. Wejchler – „Ada, to nie wypada”

Alla Vienna w składzie: Marta Niedźwiecka – skrzypce, Adam Manijak – fortepian, Małgorzata Smyczyńska – wiolonczela, Tomasz Wrocławski – perkusja, Jan Dobrowolski – flet, Mariusz Barszcz – klarnet, Jan Niedźwiecki - gitara basowa/aranżacje

Gościnnie (śpiew): Aleksandra Wiwała – sopran, Tomasz Borkowski – aktor