Maj '21

po wt śr cz pt so nd
26
27
28
29
30
1
2
 
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >

Kolory Polski

 

Po długich miesiącach przymusowego odosobnienia i tęsknoty za muzyką wykonywaną na żywo możemy wreszcie to powiedzieć: znowu gramy!

Wraz z Marszałkiem Województwa Łódzkiego Grzegorzem Schreiberem zapraszamy na koncerty 21. Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski". Przed nami osiem koncertów w wakacyjne weekendy: od 26 lipca do 30 sierpnia. Ze względów epidemiologicznych rezygnujemy z imprez plenerowych, nie będzie też w tym roku atrakcji dodatkowych ani wycieczek. Za to zaplanowaliśmy interesujące programy koncertowe w wykonaniu artystów Orkiestry i Chóru Filharmonii Łódzkiej oraz gości.  

Repertuar do pobrania

Plakat do pobrania

Zasady uczestnictwa w koncertach 21 Wędrownego Festiwalu Kolory Polski – „Znowu gramy” organizowanych przez Filharmonię Łódzką, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce

 1. Zasady rejestracji.

1. Na wszystkie koncerty wstęp jest wolny. W celu zachowania wszelkich wytycznych związanych z zagrożeniem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i w związku z tym ograniczoną ilością miejsc dla słuchaczy, obowiązują imienne zaproszenia.

2. Zaproszenie wraz z oświadczeniem o stanie zdrowia (patrz II pkt 3) można otrzymać:

- osobiście w kasie biletowej Filharmonii Łódzkiej w godzinach 10.00-14.00 od poniedziałku do piątku

- drogą mailową, pisząc do Filharmonii Łódzkiej na adres bilety@filharmonia.lodz.pl;  wówczas zaproszenie imienne wraz z oświadczeniem prześlemy Państwu pod wskazany adres mailowy. Wydrukowane zaproszenie wraz z wypełnionym oświadczeniem należy zabrać ze sobą na koncert. Mailowa rejestracja uczestników na koncerty Festiwalu "Kolory Polski" trwa w godzinach pracy Biura Obsługi Słuchacza, od poniedziałku do piątku do godziny 16.00. W weekendy rejestracji Biuro Obsługi Słuchacza nie prowadzi.

3. Zaproszenia są jednoosobowe.

4. Posiadaczy zaproszeń prosimy o przybycie najpóźniej kwadrans przed koncertem, co pozwoli na skorzystanie z wolnych miejsc jak największej liczbie chętnych.

5. W razie dostępności miejsc w punkcie informacyjnym festiwalu będzie można otrzymać zaproszenie i oświadczenie bezpośrednio przed koncertem.

6. Punkt informacyjny festiwalu będzie do państwa dyspozycji na 1,5 godziny przed wydarzeniem do momentu jego rozpoczęcia w danym miejscu.

7. Szczegółowych informacji dotyczących organizacji, programu Festiwalu udziela Biuro Obsługi Słuchacza Filharmonii Łódzkiej:

anna.gaik@filharmonia.lodz.pl 42 664 79 99, 693 380 085

michalina.kraszkiewicz@filharmonia.lodz.pl 42 664 79 79, 732 749 999

 

II. Zasady obowiązujące publiczność podczas koncertów 21 Wędrownego Festiwalu Kolory Polski

 1. Osoby przychodzące na koncerty Festiwalu zobowiązane są do zachowania rozwagi i uprzedniej właściwej oceny swego stanu zdrowia, tak by nie narażać siebie i innych osób na zarażenie koronawirusem SARS-CoV-2.
 2. Osobom wchodzącym do budynku kościoła, w którym odbywa się koncert, pracownik FŁ zmierzy temperaturę ciała.
  Za prawidłową uznaje się temperaturę nieprzekraczającą 37,5°C. Osoby z nieprawidłową temperaturą będą musiały opuścić budynek.
 3. W punkcie biura festiwalowego słuchacze okazują zaproszenie i przekazują wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia, zawierające m.in. klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające FŁ udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników wydarzenia. Niewypełnienie oświadczenia równoznaczne jest z brakiem możliwości wzięcia udziału w koncercie. Do pobrania Załącznik nr 1.
 4. Osoby wchodzące na koncert zobowiązane są zdezynfekować ręce oraz skorzystać wyłącznie ze wskazanych wejść.
 5. Osoby uczestniczące w koncercie, a także poruszające się w obszarze kościoła, w którym odbywa się koncert, powinny korzystać z maski ochronnej/przyłbicy/innego przesłonięcia na usta i nos. Powinny także stosować zasadę zachowania bezpiecznej odległości od napotkanych osób: min. 1,5 metra.
 6. Osoby bez założonej maski ochronnej/przyłbicy/innego przesłonięcia na usta i nos nie zostaną wpuszczone na koncert.
 7. Niewskazane jest tworzenie grup.
 8. Osoby uczestniczące w koncercie zajmują wyłącznie miejsca wskazane do dyspozycji słuchaczy. Zabrania się zmiany miejsc i zmniejszania tym samym bezpiecznej odległości.
 9. Słuchacze nie mogą wchodzić na miejsce wyznaczone jako scena, zaplecze i do garderób muzyków.
 10. Pracownicy FŁ czuwają nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa przez uczestników koncertu. W sytuacji naruszenia obowiązujących zasad mają prawo zwrócić słuchaczom uwagę i domagać się egzekwowania obowiązujących przepisów pod rygorem wyproszenia z budynku kościoła.

III. Przechowywanie danych osobowych

 1. Wypełnione przez słuchaczy oświadczenie o stanie zdrowia zbierane będzie przez osobę pełniącą dyżur z ramienia FŁ podczas koncertu do teczki oznaczonej datą i tytułem koncertu.
 2. Oświadczenia przechowywane będą przez FŁ min. dwa tygodnie od daty koncertu, chyba że przepis szczególny będzie stanowił inaczej.
 3. Dane osobowe w postaci wizerunku utrwalanego w formie fotografii podczas 21. Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej Kolory Polski „Znowu gramy” będą przetwarzane i administrowane przez FŁ do celów publikacji w social mediach, podczas pofestiwalowej relacji przygotowanej na stronie https://filharmonia.lodz.pl/pl oraz w mediach działających na rzecz festiwalu. Udostępnienie w/w danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich udostępnienia uniemożliwi udział w Festiwalu. Całość klauzuli dotycząca danych osobowych znajduje się poniżej.

Informacja o danych osobowych

Maj '21

K

Maj '21

Brak wydarzeń w danym miesiącu

K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.