Bilet otwarty

Szanowni Słuchacze!


Wspólnie z naszym partnerem technologicznym, serwisem Bilety24, zachęcamy do wsparcia kultury i zakupu limitowanej edycji BILETÓW OTWARTYCH ONLINE. BILET OTWARTY obowiązuje do 30.06.2021 na Koncerty Specjalne i Nadzwyczajne, których organizatorem jest FŁ. Oferujemy 150 biletów w cenie 80 PLN (plus koszt prowizji serwisu Bilety24).


Wymiana BILETU OTWARTEGO na bilet docelowy będzie możliwa w kasie Filharmonii Łódzkiej po ponownym uruchomieniu sprzedaży biletów na koncerty i wydarzenia w FŁ.


Posiadacze BILETU OTWARTEGO w momencie wymiany w kasie FŁ będą mogli skorzystać z 10% rabatu na zakup dodatkowych biletów dla pary na Koncerty Symfoniczne, Kameralne i Organowe  (wyłącznie z repertuaru FŁ) do końca sezonu 2020/21, czyli do 30.06.2021 roku. Rabaty nie łączą się z innymi rabatami.

 

Kup bilet >

 

Regulamin AKCJI BILET OTWARTYdo pobrania

 

 

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.