Czerwiec '19

Zmiany w pracy kasy biletowej

Zachęcamy Państwa do zakupu biletów na koncert finałowy festiwalu Kolory Polski, który odbędzie się 2 września, oraz karnetów na transmisje operowe z The Metropolitan Opera w sezonie 2016/2017. Do końca czerwca (do czwartku włącznie) można je kupować w kasie biletowej FŁ w godz. 10-18. W lipcu i pierwszej połowie sierpnia kasa będzie nieczynna, działalność wznowi 16 sierpnia. W czasie przerwy urlopowej bilety i karnety można kupować online poprzez stronę internetową Filharmonii Łódzkiej.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie