Marzec '19

Zmiana programu recitalu

Szanowni Państwo, ponieważ w dniach 15-16 bm. trwa żałoba narodowa, wspólnie z wykonawcą Nadzwyczajnego Recitalu Fortepianowego z okazji 104. urodzin FŁ, Krzysztofem Jabłońskim postanowiliśmy zmienić jego program. Artysta zagra wyłącznie utwory Fryderyka Chopina. Będą to: Polonez fis-moll op. 44, Walc cis-moll op. 64 nr 2, Nokturn c-moll op. 48 nr 1, Etiuda c-moll op. 10 nr 12, Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur op. 22, a po przerwie: Nokturn cis-moll – Lento con gran espressione, Scherzo b-moll op. 31, Barkarola Fis-dur op. 60, Ballada g-moll op. 23 nr 1, Polonez As-dur op. 53. Za zmianę przepraszamy, szczególnie miłośników twórczości Ferenca Liszta.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

Marzec '19