Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Zapraszamy na wernisaż

Przed koncertem symfonicznym 29 marca, o g. 18.00, odbędzie się wernisaż wystawy Jakuba Łącznego, asystenta w Pracowni Formy Malarskiej prof. Marka Czajkowskiego na łódzkiej ASP. Na wystawie będzie zaprezentowany obraz jednostki, skontrastowany z obrazem tłumu.
„Intryguje mnie nowy sposób postrzegania świata, który niestety separuje ludzi od siebie – pisze artysta. – Zgarbiona postawa człowieka z pochyloną głową wiecznie wpatrującego się w ekran swojego telefonu, asymilującego się ze społecznościami, których być może nigdy nie zobaczy w realnej rzeczywistości albo które nie istnieją – jest symbolem alienacji społecznej. Fotografię na papierze światłoczułym, obraz malarza na blejtramie, grafikę warsztatową odbitą na papierze czerpanym, ze względu na swoją materialną postać pojmuję jako obraz analogowy. To dzięki takim obrazom człowiek, który chce zobaczyć oryginalne prace artysty, może się spotkać z innymi ludźmi na wernisażu i podzielić się refleksjami, które zawarł w swych pracach autor”.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.