luty '19

Zapraszamy do bawialni

W FŁ rozpoczyna działalność bawialnia. Zapraszamy do niej dzieci, których rodzice będą uczestniczyć w piątkowych koncertach symfonicznych czy oratoryjnych.
Działalność bawialni zostanie zainaugurowana podczas koncertu 15 lutego (nadzwyczajny recital fortepianowy Krzysztofa Jabłońskiego z okazji 104. urodzin Filharmonii Łódzkiej).  Maluchy, pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, mogą spędzić miło czas, korzystając z przygotowanych dla nich atrakcji: zabawek oraz gier planszowych i na konsolę o tematyce muzycznej, prostych instrumentów, a także ciekawych i dostosowanych do wieku podopiecznych filmów edukacyjnych. Szczególną atrakcją bawialni jest ruchoma konstrukcja ścienna, odwzorowująca historyczną fasadę Filharmonii Łódzkiej, za pomocą której można w pomieszczeniu stworzyć oddzielną przestrzeń do zabawy – „domek dla dzieci”.
Jednorazowy koszt pobytu dziecka: 15 PLN.
Bawialnia stanowi jeden z elementów projektu „Kultura 3D w Filharmonii Łódzkiej”.
Regulamin bawialni – do wglądu w kasach FŁ.

Dla dzieci

luty '19