Kwiecień '19

Zapraszamy do bawialni

W FŁ działa bawialnia. Zapraszamy do niej dzieci, których rodzice będą uczestniczyć w piątkowych koncertach symfonicznych czy oratoryjnych (najbliższe – w dniach 22 i 29 marca).
Maluchy, pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, mogą spędzić miło czas, korzystając z przygotowanych dla nich atrakcji: zabawek oraz gier planszowych i na konsolę o tematyce muzycznej, prostych instrumentów, a także ciekawych i dostosowanych do wieku podopiecznych filmów edukacyjnych. Szczególną atrakcją bawialni jest ruchoma konstrukcja ścienna, odwzorowująca historyczną fasadę Filharmonii Łódzkiej, za pomocą której można w pomieszczeniu stworzyć oddzielną przestrzeń do zabawy – „domek dla dzieci”.
Przestrzeń bawialni przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-10 lat, może z niej jednocześnie korzystać do 8 osób. Do bawialni obowiązują
wcześniejsze zapisy i rezerwacja miejsca, telefonicznie (42 664 79 79) lub przez e-mail bilety@filharmonia.lodz.pl na minimum dwa dni przed koncertem. Koszt jednorazowego pobytu dziecka: 15 PLN.
Bawialnia stanowi jeden z elementów projektu „KULTURA 3D. Rozbudowa infrastruktury kulturalnej dla nowoczesnej i wielofunkcyjnej Filharmonii Łódzkiej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Regulamin bawialni – do wglądu w kasach FŁ.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

Kwiecień '19