luty '19

po wt śr cz pt so nd
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
 
 
11
12
13
 
 
 
18
19
20
21
24
 
 
 
 
 
25
26
28
1
2
3
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Zapraszamy do bawialni

W FŁ rozpoczyna działalność bawialnia. Zapraszamy do niej dzieci, których rodzice będą uczestniczyć w piątkowych koncertach symfonicznych czy oratoryjnych.
Działalność bawialni zostanie zainaugurowana podczas koncertu 15 lutego (nadzwyczajny recital fortepianowy Krzysztofa Jabłońskiego z okazji 104. urodzin Filharmonii Łódzkiej).  Maluchy, pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, mogą spędzić miło czas, korzystając z przygotowanych dla nich atrakcji: zabawek oraz gier planszowych i na konsolę o tematyce muzycznej, prostych instrumentów, a także ciekawych i dostosowanych do wieku podopiecznych filmów edukacyjnych. Szczególną atrakcją bawialni jest ruchoma konstrukcja ścienna, odwzorowująca historyczną fasadę Filharmonii Łódzkiej, za pomocą której można w pomieszczeniu stworzyć oddzielną przestrzeń do zabawy – „domek dla dzieci”.
Jednorazowy koszt pobytu dziecka: 15 PLN.
Bawialnia stanowi jeden z elementów projektu „Kultura 3D w Filharmonii Łódzkiej”.
Regulamin bawialni – do wglądu w kasach FŁ.

Q
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski

luty '19

2019-02

K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.