Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

ZAKOŃCZENIE SEZONU

Jak można dokonać zamknięcia sezonu artystycznego, którego znaczna część odbywała się wyłącznie online? Trzeba to zrobić w internecie. Taki właśnie mamy zamiar i dlatego w tym tygodniu Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Łódzkiej nagrywają dla Państwa utwory, które zostaną zaprezentowane na zakończenie sezonu. Nagrania odbywają się w Sali Koncertowej FŁ oraz w Kościele ewangelicko-augsburskim pw. św. Mateusza. W programie m.in. pieśni Wacława z Szamotuł, Romualda Twardowskiego i Mieczysława Karłowicza, „Aria na strunie G” J.S. Bacha oraz fragmenty utworów oratoryjnych J. Haydna, W.A. Mozarta i K. Pendereckiego. W najbliższych dniach na naszym profilu na Facebooku pojawią się relacje z tych sesji nagraniowych.
Warto też posłuchać rozmowy Agaty Kwiecińskiej z dyrektorem artystycznym Filharmonii Łódzkiej Pawłem Przytockim w ramach cyklu „Nasłuchiwanie”.


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.