Lipiec '20

ZAKOŃCZENIE SEZONU

Jak można dokonać zamknięcia sezonu artystycznego, którego znaczna część odbywała się wyłącznie online? Trzeba to zrobić w internecie. Taki właśnie mamy zamiar i dlatego w tym tygodniu Orkiestra Symfoniczna i Chór Filharmonii Łódzkiej nagrywają dla Państwa utwory, które zostaną zaprezentowane na zakończenie sezonu. Nagrania odbywają się w Sali Koncertowej FŁ oraz w Kościele ewangelicko-augsburskim pw. św. Mateusza. W programie m.in. pieśni Wacława z Szamotuł, Romualda Twardowskiego i Mieczysława Karłowicza, „Aria na strunie G” J.S. Bacha oraz fragmenty utworów oratoryjnych J. Haydna, W.A. Mozarta i K. Pendereckiego. W najbliższych dniach na naszym profilu na Facebooku pojawią się relacje z tych sesji nagraniowych.
Warto też posłuchać rozmowy Agaty Kwiecińskiej z dyrektorem artystycznym Filharmonii Łódzkiej Pawłem Przytockim w ramach cyklu „Nasłuchiwanie”.

Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie

Lipiec '20

Brak wydarzeń w danym miesiącu