Grudzień '19

Wyjątkowy prezent dla wszystkich

Najlepszym prezentem świątecznym jest Karta Podarunkowa Filharmonii Łódzkiej! Pozwala ona obdarowanemu na nabycie biletu/ów na koncerty symfoniczne i kameralne, na transmisje i retransmisje z The Metropolitan Opera, na koncerty i warsztaty edukacyjne. Środki zgromadzone na karcie można wykorzystywać przez cały sezon artystyczny. Minimalna kwota pierwszego doładowania to 48 zł. Może być wyższa.
Kartę można podarować  dzieciom, młodzieży i dorosłym, wielokrotnie ją doładowywać na dowolną kwotę, tym samym zapewniając obdarowanym udział w wielu wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Filharmonię.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie