Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Wszystkie wydarzenia w marcu odwołane

Drodzy Państwo, wszystkie wydarzenia marcowe, które miały odbyć się w filharmonii, zostały odwołane. Kasy są nieczynne. Wszelkich informacji na temat odwołąnych koncertów i zwrotu biletów udziela Biuro Obsługi Słuchacza: Michalina Kraszkiewicz, tel. 732 749 999, i Anna Gaik, tel. 693 380 085.
W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego. Wszystkie wydarzenia zaplanowane w FŁ od 12 do 31 marca zostały odwołane.

 • Zwrotu biletów i abonamentów zakupionych w kasie biletowej FŁ będzie można dokonać od dnia 1 kwietnia 2020 roku. Dotyczy to koncertów symfonicznych, oratoryjnych, kameralnych
  i organowych oraz wszystkich koncertów i warsztatów edukacyjnych.
 • Zwrotu biletów i abonamentów na obie transmisje The Metropolitan Opera zakupionych w kasie FŁ będzie można dokonać od dnia 1 kwietnia 2020 roku. Retransmisja „Echnatona” została przeniesiona na czerwiec 2020 (bilety zachowują ważność).
 • Zwroty za bilety i abonamenty zakupione przelewem dokonywane będą na bieżąco
  w najbliższym czasie. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.
 • Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie, bez kosztów prowizji. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.
 • W celu uzyskania zwrotu za zakupione bilety na imprezy impresaryjne, takie jak: spektakl Teatru Piasku Tetiany Galicyny pt. „Mały Książę”, bardzo prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem wydarzenia.
 • Koncert szkolny zaplanowany na 5 kwietnia został odwołany. W sprawie pozostałych wydarzeń kwietniowych i możliwości zakupu biletów oraz dokonywania rezerwacji będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.
 • Rezerwacje i bilety zakupione w marcu na wydarzenia w miesiącach kwiecień/maj/czerwiec zachowują ważność.
 • Karty podarunkowe zachowują ważność do 31.12.2020 roku.
 • Warsztaty DUA „Kolory Muzyki – Bum Bum Rurki” zostaną przeniesione na 25.04.2020. Rezerwacje i bilety zakupione na te wydarzenia zachowują ważność.
 • Kasa FŁ będzie nieczynna do dnia 31.03.2020 roku. Wszelkich informacji i wyjaśnień udziela Biuro Obsługi Słuchacza: Michalina Kraszkiewicz, tel. 732 749 999, oraz Anna Gaik, tel. 693 380 085.

Przepraszamy. Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

                                                                                                         


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.