Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

„Wspólnym głosem” – książka i wystawa o Chórze FŁ

Zachęcamy do lektury wieloautorskiej publikacji przedstawiającej historię i teraźniejszość chóru łódzkiej filharmonii oraz zagadnienie śpiewu zespołowego z różnych punktów widzenia. Książka zawiera wiele zdjęć i innych archiwaliów, dołączona jest do niej płyta z mszami G. Fauré, K. Grzeszczaka i J. Whitbourne’a w wykonaniu zespołu. Publikację można nabyć w kasach FŁ.
Jednocześnie można oglądać wirtualną wystawę: „Wspólnym głosem. Chór FŁ na tle tradycji chóralnych Łodzi” (https://filharmonia.lodz.pl/pl/wystawa-o-chorze-fl-i-tradycjach-choralnych-lodzi), przygotowaną przez Bożenę Pellowską-Chudobińską, archiwistkę FŁ i kuratorkę tej ekspozycji. Wystawa wraz z nową publikacją o Chórze FŁ tworzą efekt synergii – będą Państwo mogli jeszcze lepiej poznać historię tego zespołu i tradycje, z jakich się wywodzi. Mamy nadzieję, że analogową, pełną wersją wystawy będziemy mogli się wspólnie cieszyć w nieodległym czasie. Na razie zorganizowanie wystawy i wernisażu w foyer uniemożliwiają nam obostrzenia pandemiczne.

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.