Marzec '19

Wernisaż wystawy plakatów

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy plakatów Przemysława Hajka, pt. „(Nie)Tylko Plakat!“, który odbędzie się 24 marca 2017 roku (piątek) o g. 18.00.
Wystawa o przewrotnym tytule „(Nie)Tylko Plakat!“ przedstawiać będzie autorskie plakaty Przemysława Hajka z ponad dziesięcioletniej pracy, zaprojektowane między innymi z okazji różnych wydarzeń kulturalnych. Większość z nich to część kompleksowego opracowania graficznego, w skład którego wchodzi wiele elementów: od projektu znaku i architektury informacji, poprzez druki mało- i wielkoformatowe, aż po opracowanie różnych wydawnictw i identyfikacji wizualnej na potrzeby mediów cyfrowych.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

Marzec '19