Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Walc z „Ziemi obiecanej” nominowany w plebiscycie Energia Kultury!

 
Walc z „Ziemi obiecanej” Andrzeja Wajdy, autorstwa Wojciecha Kilara, nagrany w czasie kwarantanny przez muzyków Orkiestry FŁ w ich domach, pod kierunkiem Pawła Przytockiego, został nominowany w plebiscycie Energia Kultury 2020!
Podczas pamiętnych pierwszych Świąt Wielkanocnych w pandemii był to głos nadziei – zabrzmiał muzyczny motyw tak bliski sercu każdego łodzianina, w wykonaniu łódzkich filharmoników. Było to wydarzenie niesłychanie poruszające, zarówno dla artystów, jak i dla odbiorców, którzy zdali sobie sprawę, jak ważny w ich życiu jest kontakt z muzyką i emocjonalna więź z ludźmi ją tworzącymi. Wszyscy zyskali przeświadczenie, że jest możliwe życie muzyczne w innej formie, że filharmonia i muzyka nie zniknęła, nie umarła – że nadal mogą doznawać muzycznych wzruszeń i oczekiwać powrotu „normalności” we wspólnocie z artystami.
Głosować można pod linkiem:
 
 
 

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.